Mobīlie arhīvu plaukti

Mobilie arhīvu plaukti ir nepieciešami iestādēs, institūcijās un privātstruktūrās, kur paredzēta apjomīga dažādu dokumentu uzglabāšana un arhivēšana. Jo īpaši mobilie arhīvu plaukti svarīgi valsts un pašvaldību iestādēs, tostarp arhīvos, bibliotēkās, muzejos un citviet. Mobilie arhīvu plaukti piedāvā izveidot ērtu un parocīgu glabāšanas sistēmu, nodrošinot maksimālu telpas platības izmantojumu – vidēji 50 – 70%.

Būtiskākā šo plauktu priekšrocība ir pārvietojamība – konstrukcijas pamatā ir sliedes jeb vadotnes, kas piestiprinātas pie grīdas. Uz tām novieto pašu plauktu sistēmu, ko veido atsevišķas plauktu rindas. Katrai šādai konstrukcijai paredzēta atsevišķa manuālā piedziņas sistēma ar vadības rokturi, ar ko mobilie arhīvu plaukti tiek pārbīdīti ciešāk viens pie otra vai atvirzīti, lai izveidotu koridoru plauktu piekļuvei un apkalpošanai.

Mobilie arhīvu plaukti tiek izgatvoti no izturīgas metāla konstrukcijas. To vidējā slodzes izturība ir ap 80 kg uz katru plauktu. Mobilie arhīvu plaukti paredzēti lietošanai iekštelpās, taču atkarībā no glabājamo dokumentu specifikas, tie izmantojami arī telpās ar noteiktu gaisa temperatūru un mitruma pakāpi. Plaukti piemēroti dažāda izmēra dokumentu glabāšanai gan horizontālā, gan vertikālā novietojumā. Papildu mobilie arhīvu plaukti aprīkojami ar dažādiem aksesuāriem – turētājiem, sadalītājiem, atbalstiem, izvelkamām konstrukcijām, kastēm, kas palīdzēs uzlabot dokumentu klasifikāciju, strukturēšanu un pārskatāmību.

Mobilie arhīvu plaukti ir specifisks produkts, tāpēc pirms plauktu sistēmas izvēles aicinām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas ieteiks jums piemērotāko risinājumu jūsu vajadzībai. Veiksim nepieciešamos aprēķinus, piedāvāsim vairākas plauktu sistēmas kombinācijas un papildu aprīkojuma iespējas, lai dokumentu glabāšana un arhivēšana būtu maksimāli ērta, droša un atbilstoša nosacījumiem.

Papildu piedāvājam:

  • jo lielāks iegādātais arhīva plauktu apjoms, jo lielāka atlaide no kopējās cenas;
  • jūs varat izņemt iegādāto preci gan mūsu veikalā uz vietas, gan piedāvājam preču piegādi jūsu norādītajā adresē un noteiktajā pulksteņlaikā. Piegādes izmaksas atkarīgas no iegādātā preču daudzuma un galamērķa attāluma;
  • augsti profesionāla pēcpārdošanas apkalpošana un garantijas serviss.
Nepieciešams šis pakalpojums?
Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs sazināsimies!

Sadarbības partneri