Palešu plaukti

Palešu plaukti ir izplatītākā un efektīvākā uzglabāšanas metode dažādu izmēru un svaru preču glabāšanai uz paletēm. Tie ir ideāli piemēroti gan mazām noliktavām, gan lieliem loģistikas centriem. Palešu plaukti tiek izmantoti liela daudzuma plaša sortimenta un ātras apgrozības preču uzglabāšanai. Palešu plaukti veido universālu sistēmu, kas nodrošina neierobežotu piekļuvi jebkurai paletei ar precēm. Šāda sistēma ir ērta un piemērota arī dažāda veida iekrāvējiem. Turklāt palešu plaukti piedāvā racionālu un optimizētu telpas platības izmantojumu, kas ļauj palielināt uzglabāšanai paredzēto apjomu un nodrošina maksimāli efektīvu noliktavas darbu. Arī kravnesības ziņā palešu plaukti spēj nodrošināt visplašāko slodzes diapazonu. Piemēram, mūsu uzņēmuma piedāvātie SUPER 456 sērijas palešu plaukti piemēroti vidēji smagu un smagu palešu glabāšanai ar svaru līdz 14 tonnām.

Palešu plaukti lielākoties ir standarta risinājums, ko veido augstas stiprības tērauda sijas – vertikāli statņi ar horizontāli nostiprinātām sijām palešu novietošanai. Visas konstrukcijas detaļas ir viegli montējamas ar brīvi maināmu augstumu starp plauktiem. Vienas palešu plaukta konstrukcijas standarta augstums ir līdz 14 metriem.

Mūsu sortimentā esošie palešu plaukti paredzēti visiem populārākajiem palešu veidiem: EUR paletēm ar izmēru 1.20 x 0.80 m un kravnesību 700 kg, FIN paletēm ar izmēru 1.20 x 1.00 m un kravnesību 800 kg un industriālajām paletēm ar izmēru 1.20 x 1.20 m un kravnesību 1000 kg.

Palešu plaukti izgatavoti no augstvērtīgiem izejmateriāliem un visas plauktu sistēmu veidojošās detaļas ir sertificētas atbilstoši noteiktajiem standartiem.

Ņemot vērā, ka palešu plaukti ir augsti pieprasīts produkts, klientu ērtībai piedāvājam vairākus izdevīgus risinājumus:

  • jo lielāks iegādātais palešu plauktu apjoms, jo lielāka atlaide no kopējās cenas;
  • jūs varat izņemt iegādāto preci gan mūsu veikalā uz vietas, gan piedāvājam preču piegādi jūsu norādītajā adresē un noteiktajā pulksteņlaikā. Piegādes izmaksas atkarīgas no iegādātā preču daudzuma un galamērķa attāluma;
  • piedāvājam profesionāla konsultanta palīdzību, kas palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko plauktu risinājumu tieši jūsu noliktavas vajadzībai. Veiksim nepieciešamos aprēķinus un piedāvāsim vairākas plauktu kombinācijas maksimāli efektīvam darbam jūsu noliktavā;
  • augsti profesionāla pēcpārdošanas apkalpošana un garantijas serviss.
Nepieciešams šis pakalpojums?
Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs sazināsimies!

Sadarbības partneri