Plastmasas kastes
Rāda 1-12 no 49 precēm
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 31
Cena līdz 31

Plastmasas kastes ir viens no piemērotākajiem risinājumiem dažādu lietu uzglabāšanai vai transportēšanai. Tas ir lielisks veids, kā organizēt kārtību gan mājās, gan darbavietā. Plastmasas kastes ir teju obligāta darba organizācijas sastāvdaļa dažādu pakalpojumu sniedzējiem praktiski jebkurā jomā, noliktavās, ražošanā un citviet.

Mūsu interneta vietnē piedāvājam teicamas kvalitātes plastmasas kastes plašā izvēlē – sākot no neliela izmēra kastēm dažādām sīkprecēm līdz atšķirīgas ietilpības plastmasas konteineriem preču uzglabāšanai vai transportēšanai. Atkarībā no veida piemērotas gan pārtikas, gan nepārtikas precēm. Kastes atbilst Eiropā standartizētiem izmēriem.

Mūsu priekšrocības:

 • Plašs sortiments – piedāvājam plastmasas kastes gan mājsaimniecībām, gan darbavietām, tai skaitā ražošanas uzņēmumiem, noliktavām un servisa pakalpojumu sniedzējiem;
 • Elastīga cenu politika – pateicoties mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem, varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas, kā arī dažādas atlaides mūsu pastāvīgajiem klientiem;
 • Profesionāla, klientiem draudzīga apkalpošana – mūsu atsaucīgie darbinieki palīdzēs jums izvēlēties piemērotākos uzglabāšanas risinājumus un sniegs visas nepieciešamās konsultācijas;
 • Ātra piegāde – nodrošinām maksimāli ātru jūsu iegādāto preču piegādi uz jebkuru vietu Latvijā.

Kāpēc izvēlēties plastmasas kastes?

 • Izturīgs materiāls – mūsu piedāvātās kastes izgatavotas no augstas kvalitātes polipropilēna (PP), kas ir augstas izturības materiāls un saglabā savas ekspluatācijas īpašības visu kalpošanas laiku. Materiāls nedeformējas, kas īpaši svarīgi, ja plastmasas kastes, piemēram, paredzēts glabāt sakrautas vienu virs otras.
 • Viegls materiāls – pat līdz malām piekrautas plastmasas kastes būs vieglākas par, piemēram, metāla kastēm. Tas ļauj tās viegli pārvietot un transportēt.
 • Higiēnisks materiāls – plastmasas kastes ir viegli tīrāmas, tām ir gluda virsma, kas ļauj pilnībā nomazgāt visus netīrumus. Pēc vajadzības kastes var dezinficēt un tās ir izturīgas pret agresīvu vielu iedarbību.
 • Piemērotas dažādai gaisa temperatūrai – mūsu piedāvājumā esošās plastmasas kastes var droši izmantot temperatūrā no -200C līdz +450C. Tas nozīmē, ka kastes lietojamas telpās ar īpašiem temperatūras režīmiem.
 • Izmēru un krāsu dažādība – šī opcija palīdz veidot strukturētu un pārskatāmu uzglabāšanas sistēmu dažādas nomenklatūras precēm.
 • Ergonomisks un praktisks dizains – kastes ir parocīgas pārvietošanai un transportēšanai, tās papildinātas ar praktiskiem elementiem (rokturi, vāki, sadalītāji u.c.), kas atvieglo to izmantošanu ikdienā.

Izvēles priekšnoteikumi:

 • uzglabājamo preču vai produktu veids – šis parametrs palīdzēs izvēlēties konkrētajai preču grupai atbilstošākās plastmasas kastes;
 • uzglabājamo produktu vai preču izmēri un svars – no šī parametra atkarīgi kastes ģeometriskie izmēri;
 • plānotā uzglabāšanas vieta un apstākļi – kur un kādos apstākļos kastes tiks turētas. Piemēram, uz plauktiem, paletēm, atklātā telpā vai slēgtā novietnē vai tml.

Pie mums – profesionālas konsultācijas, patīkama apkalpošana un ātra piegāde. Uz tikšanos!