Plauktu montāža/demontāža

Lai arī plaukti lielākoties ir salīdzinoši viegli uzstādāma konstrukcija un nereti paveicama pašu spēkiem, mūsu klienti dod priekšroku plauktu montāžas pakalpojumam. Tādējādi tā ir garantija, ka iegādātie plaukti tiks uzstādīti atbilstoši un pareizi, kā arī tiks ietaupīts laiks. Izvēloties sarežģītākus vai specifiskākus plauktus un to sistēmas, lai izvairītos no iespējamām problēmām, montāžu vēlams uzticēt tikai profesionāļiem.

Klientu ērtībai piedāvājam pie mums iegādāto plauktu montāžas pakalpojumu, tostarp telpā esošo plauktu demontāžu. Tas nozīmē, ka jums atliek tikai izvēlēties un veikt pasūtījumu – par pārējo parūpēsimies mēs. Piegādāsim, uzstādīsim un sagatavosim lietošanai jebkura veida plauktus un to sistēmas neatkarīgi no pasūtījuma apjoma un konstrukciju izmēriem. Pēc vajadzības demontēsim vecos plauktus un nodrošināsim telpas sakopšanu jaunu plauktu sistēmu uzstādīšanai.

Piedāvājam uzstādīt arī plauktus, kas nav iegādāti pie mums. Ja esat iegādājušies jebkāda veida plauktus, bet jums nav speciālistu, kas nodrošinātu to montāžu, aicinām izmantot mūsu pakalpojumus. Mūsu profesionālie meistari palīdzēs veikala vai noliktavas telpas rekonstrukcijā, pārkārtošanā, demontējot iepriekš uzstādītās plauktu sistēmas, kases galdus un citas konstrukcijas. Atrisināsim veco konstrukciju utilizāciju un veiksim nepieciešamos sagatavošanas darbus jaunu plauktu sistēmu uzstādīšanai.

Izmaksas tiek aprēķinātas pēc plānotā darbu apjoma un specifikas. Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam izdevīgas atlaides.

Aicinām izvēlēties plauktu sistēmas un to montāžu mūsu internetveikalā www.noliktavai.lv!

Nepieciešams šis pakalpojums?
Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs sazināsimies!

Sadarbības partneri