Veikalu plaukti

Iekārtojot tirdzniecības vietas, svarīgākais iekārtojuma elements ir veikalu plaukti. To izvietojums un preču izkārtojums plauktos ir viens no veiksmīgas tirdzniecības pamatnosacījumiem. Mūsu piedāvātie veikalu plaukti paredzēti gan pārtikas, gan nepārtikas preču tirdzniecībai. Sortimentā esošie veikalu plaukti piedāvā plašas risinājumu iespējas, kas ļauj optimizēt telpas platību un veidot maksimāli ērtu preču izvietošanu un apkalpošanu.

Veikalu plaukti izgatavoti no augstas stiprības tērauda konstrukcijām savstarpēji kombinējamu moduļu veidā. Šī iespēja nodrošina, ka  veikalu plaukti izmantojami gan nelielas platības veikaliņos, piemēram, lauku rajonos, gan pilsētu tirdzniecības centru lielajos hipermārketos. Moduļi savienojami gan horizontāli, gan vertikāli, augstums starp plauktiem ir maināms pēc vajadzības ar soli 25 mm. Visi mūsu veikalu plaukti papildināmi ar dažāda veida aksesuāriem un detaļām, tādējādi paplašinot to funkcionalitāti un piešķirot plauktiem inovatīvu, modernu izskatu.

Šāda tirdzniecības plauktu sistēma ir viegli uzstādāma un demontējama. Visi materiāli ir sertificēti, tiem veikta augstākās kvalitātes apdare, kas nodrošina pret koroziju, mitruma ietekmi, krasām temperatūras maiņām.

Mūsu uzņēmuma piedāvātie veikalu plaukti tiek komplektēti atkarībā pēc klienta vajadzības.

Klientiem piedāvājam vairākus izdevīgus risinājumus:

  • jo lielāks iegādātais veikalu plauktu apjoms, jo saņemsiet lielāku atlaidi no kopējās cenas;
  • jūs varat izņemt iegādāto preci gan mūsu veikalā uz vietas, gan piedāvājam preču piegādi jūsu norādītajā adresē un noteiktajā pulksteņlaikā. Piegādes izmaksas atkarīgas no iegādātā preču daudzuma un galamērķa attāluma;
  • piedāvājam profesionāla konsultanta palīdzību, kas palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko plauktu risinājumu tieši jūsu veikala platībai un preču specifikai. Sniegsim konsultācijas par atbilstošāko plauktu izvietojumu, lai veikala iekārtojums būtu maksimāli ērts gan pircējiem, gan darbiniekiem un atbilstu visiem nepieciešamajiem tirdzniecības vietas nosacījumiem;
  • efektīva pēcpārdošanas apkalpošana un nepieciešamās garantijas.
Nepieciešams šis pakalpojums?
Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs sazināsimies!

Sadarbības partneri